Impakt Dolny Śląsk

Ekonomiczne kompetencje i wiedza dla cyfrowego rozwoju w odbudowie kraju – to główny temat premierowego wydania kwartalnika „Impakt Dolny Śląsk”. Autorami artykułów publikowanych w biuletynie są najlepsi specjaliści w swoich branżach, a wśród nich pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

1150x180

Biuletyn „Impakt Dolny Śląsk” to kwartalnik Think Tanku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, który działa pod tą samą nazwą. Powstaje dzięki zaangażowaniu prestiżowego grona autorów, a zarazem prawdziwych ekspertów w swoich branżach. Biuletyn jest kierowany do szerokiej grupy odbiorców – nie tylko jednostek publicznych i dolnośląskich przedsiębiorców, ale wszystkich, którzy interesują się rozwojem Dolnego Śląska w ujęciu społeczno-gospodarczym.

Na łamach biuletynu można znaleźć między innymi diagnozę bieżących wyzwań, z jakimi mierzy się Dolny Śląsk, oraz prezentacje aktualnych analiz, które są szczególnie istotne zarówno dla społeczeństwa Wrocławia i regionu, jak i całej Polski. Artykuły pojawiające się w czasopiśmie mają na celu zainicjowanie dyskusji o tematyce gospodarczej. Pozwoli to na stworzenie przestrzeni do kreowania nowych rozwiązań w zakresie transferu wiedzy między sektorem nauki, jednostkami publicznymi i przedsiębiorcami.

Więcej informacji

Co można znaleźć w pierwszym numerze „Impakt Dolny Śląsk”?

W pierwszym numerze kwartalnika poruszany jest temat ekonomicznych kompetencji i wiedzy dla cyfrowego rozwoju w odbudowie kraju. Artykuły dotyczą chociażby znaczenia cyfrowej transformacji w procesie rozwoju, zarządzania wartością dla klienta oraz kompetencji przydatnych w nowej rzeczywistości.

W biuletynie coś dla siebie znajdą również osoby zainteresowane tematyką blockchain i kryptoaktywów, inteligentnych usług oraz rebrandingu. Z czasopisma można również dowiedzieć się więcej o Strategii Rozwoju Sudety 2030, Centrum Inteligentnych Systemów Zarządzania, Centrum Symulacji Procesów Biznesowych oraz projekcie Level 4.0. Digital Innovation Hub. 

Autorami publikacji pojawiających się w biuletynie „Impakt Dolny Śląsk” są pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także przedstawiciele środowiska biznesowego i samorządowego oraz dziennikarze gospodarczy. Część z nich będzie można usłyszeć podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu, którego partnerem jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. 

Biuletyn jest dostępny na stronie https://inqube.pl/wp-content/uploads/2021/07/impakt-biuletyn-6-07-2021-skompresowany.pdf

Polecamy

1150x180