Cyfrowa przygoda

Odnoszenie sukcesów i prężnie rozwijająca się kariera zawodowa to marzenie wielu młodych ludzi. Co zrobić, aby nie stracić swojej szansy na zostanie specjalistą w dynamicznie rozwijającej się branży IT? O tym opowiedzą nam doktor Beata Butryn z Katedry Inteligencji Biznesowej w Zarządzaniu i doktor Łukasz Łysik z Katedry Systemów Informacyjnych.

1150x180

Połączenie wiedzy, umiejętności i postaw, jakie można nabyć, studiując na kierunku Informatyka w Biznesie, stanowi doskonałą odpowiedź na to wyzwanie. Unikatowość kierunku w skali kraju zwiększa szansę na zdobycie dobrze płatnych stanowisk menedżerskich i kierowniczych – także na arenie międzynarodowej, zwłaszcza jeśli studia prowadzone są w języku angielskim. 

Studia to wielka przygoda

Mobilność studentów, e-learning, elastyczność procesu edukacyjnego, nowoczesne formy nauczania zorientowane na indywidualne kształcenie, opracowane przez najlepszych specjalistów z uczelni krajowych i zagranicznych oraz praktyków informatyki gospodarczej – to wszystko jest gwarantem ciekawego, niebanalnego studiowania. Dzielący się swoją pasją wykładowcy wprowadzą Cię w świat wiedzy ekonomicznej i praktycznego wykorzystania narzędzi ICT na potrzeby wspomagania procesów biznesowych, pomogą zdobyć umiejętności analitycznego myślenia, elastyczności oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów biznesowych, nauczą projektować, programować i wdrażać aplikacje biznesowe.

Wiedza szukaniem odpowiedzi

Studia zorientowane na kształcenie i dostosowanie do nieustannie zmieniających się potrzeb rynku umożliwiają także dalszy rozwój absolwenta. Współpraca z IBM, SAP, Microsoft i innymi wiodącymi firmami w branży pozwala na zaproponowanie studentom szerokiej gamy kursów, co ułatwia profesjonalne wejście w branżę informatyczną. Darmowy kurs języka chińskiego, który ma coraz większe znaczenie na międzynarodowych rynkach, stanowi znakomite dopełnienie zdobywanej wiedzy, obok wielu ciekawych projektów, w tym międzynarodowych, w których studenci uczestniczą. 

Certyfikaty w walce o dobrą pracę w firmach ICT

Już w czasie studiów można zrobić pierwszy krok w kierunku uzyskania znaczącej przewagi w walce o dobrą pracę w wielu firmach IT, zdobywając odpowiednie certyfikaty. Prestiżowe certyfikaty z branży informatycznej proponowane są zupełnie za darmo. Na przykład w ramach praktyk Multipurpose Cloud Center (mc2) organizowanych przez firmę IBM można uzyskać certyfikat „DB2 Academic Associate: DB2 Database and Application Fundamentals”. 

Praktyki dopełnieniem wiedzy

Wiedza jest potęgą, ale w drodze do sukcesu istotne jest wykorzystanie jej w działaniu. Dlatego tak ważne jest odbycie ciekawych i rozwojowych praktyk, na których poznaje się możliwości aplikacji, tych aktualnych i najnowszych. Współpraca z Volvo, IBM oraz wieloma innymi wrocławskimi firmami pozwala zaoferować studentom nie tylko szeroki wachlarz praktyk, ale także staży zawodowych.

Jesteś gotów na cyfrową przygodę? W takim razie zajrzyj na naszą stronę i dowiedz się więcej o studiach Informatyka w biznesie.

Polecamy

22 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Ma on na celu propagowanie działań proekologicznych dotyczących walki za zmianami klimatycznymi, ograniczaniem emisji dwutlenku węgla, propagowaniem odnawialnych źródeł energii oraz efektywności…

1150x180