Bezpłatne webinary, spotkania online, konsultacje. Wszystko na UEW

W maju inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości, pomimo pandemii, nie zwalnia tempa. Wszyscy, niezależnie od wieku czy miejsca zamieszkania, którzy są spragnieni wysokiej jakości wiedzy, mogą bezpłatnie zarejestrować się na organizowane wydarzenia.

1150x180

Intensywny czas w inQUBE Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Do końca maja możemy wziąć udział w kilkunastu webinarach i konsultacjach organizowanych online. Zaproszeni eksperci  opowiedzą m.in. o przyszłości polskiego rynku gamingowego, funduszach europejskich dla przedsiębiorców, sztucznej inteligencji w biznesie czy storytellingu w startupie. To oczywiście tylko wycinek z oferty wydarzeń organizowanych przez inQUBE. Każdy, kto stawia swoje pierwsze kroki w świecie startupów z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości został utworzony w celu wspierania aspiracji biznesowych studentów, absolwentów, pracowników naukowych oraz początkujących przedsiębiorców z branży ICT. 

Z wrocławskim Inkubatorem współpracuje zespół ekspertów z różnych dziedzin. To zarówno naukowcy, jak i praktycy biznesu, którzy wspierają merytorycznie osoby planujące oraz rozwijające swoją działalność gospodarczą. inQUBE to także nowoczesna przestrzeń, stanowiąca część kampusu największej ekonomicznej uczelni na Dolnym Śląsku, będąca miejscem spotkań, pracy i nauki. 

Dzięki inQUBE od wielu miesięcy osoby prowadzące działalność gospodarczą lub startupy mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji księgowych i podatkowych. 
Szczególną popularnością cieszą się spotkania online z inwestorami, które są doskonałą szansą na przedstawienie swojego pomysłu na biznes i uzyskanie porady w kwestii finansowania oraz tworzenia startupów, a także wdrażania nowych produktów na rynek. 

- Prawdziwą wartością organizowanych przez nas webinarów i konsultacji, jest ekspertyza naszych prelegentów. To wysokiej klasy fachowcy, ludzie, którzy odnieśli wymierny sukces w biznesie.  Cieszymy się, że zgodzili się dzielić wiedzą z naszymi odbiorcami całkowicie bezpłatnie – mówi Patrycja Modrzejewska, dyrektor inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości.  

Wszystkie wydarzenia są całkowicie bezpłatne i otwarte także dla uczestników spoza Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wystarczy się zarejestrować. Szczegóły dotyczące wszystkich webinarów i konsultacji, w tym linki do zapisów, dostępne są na stronie https://inqube.pl/maj-harmonogram-wydarzen-inqube 

Polecamy

76% polskich firm deklaruje, że w jakimś stopniu wykorzystuje onboarding. Jak wygląda sytuacja w instytucjach państwowych? Od pewnego czasu onboarding stał się częścią kultury pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym we…
Serce boli na wieść o bombardowaniu ukraińskich miast przez sowieckich okupantów. W pamięci wraca ciepły kwiecień 2007 roku, w którym do wschodniej i zachodniej Ukrainy, w poszukiwaniu nowych…

1150x180